GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 8067257
nr 806 7257
Lockurna
Kina, höjd: 40
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:47:48
200 kr
400 kr
300 kr
400 kr